Winalite.lt - "Anti-elektromagnetinės spinduliuotės Kortelė"
LABAS RYTAS WINALITE
Turinys
  Facebook "Winalite.lt"
 Pasidalink
  Produkcija
  Asmeninė higiena
Winalite "WinIon"
Winalite "WinSmile"
  Sveika mityba
Winalite "A.O.Stick"
Winalite "Wincafe"
Winalite "WinMeta"
Winalite "Cordyceps"
  Grožis
Winalite "Shampoo"
Winalite "WinBeauty"
V-Shine "Skin Care"
V-Shine "Glamorous"
V-Shine "Spa"
  Sveikatos priežiūra
Winalite "Strigil"
Winspa "Showerhead"
Winalite "Achelous"
Winalite "Win-wave"
"Wintex" kojinės
"Wintex" trikotažas
  Sveikatos apsauga
Winalite "Health"
Winalite "Win Guard"
Winalite "Energy Stone"
Winalite "JOKOYO"
Winalite "Gencare"
  Produkcija : Laukiamos
Winalite "Health & Care"
  Distributoriams
Distributoriams
Pakartotinis užsakymas
Marketingas
Akcijos
Video Mokymai
----------
  Aktualu
Kainos
Įsigyk
Mokejimai.lt
Video
----------
  Kontaktai
Kontaktai
  Partneriai

Informacija Atnaujinama !!!

EMR - elektromagnetinė spinduliuotė

Mediciniškai įrodyta , kad elektromagnetinė spinduliuotė yra viena pagrindinių žmogaus ligų priežasčių. Amerikiečių profesorius Robertas Oakenas teigia jog mišri EMR (elektromagnetinė spinduliuotė) gali sukelti įvairias nepagydomas ligas, tokias kaip : katarakta, smegenų auglys, leukemija, persileidimas, savižudybė, demencija, galvos skausmas ir t.t.

Microwave (mikrobangų) Institutas esantis Zhejiang Medicinos Universitete atlikęs nemažai testų įrodė, kad naudojamų mobilių telefonų EMR galia skleidžia: 350uw/cm2 iš telefono ausinės dalies, 950uw/cm2 iš telefono ausinės viršutinės dalies ir 440uw/cm2 iš antenos vidurinės dalies. Tai žymiai pranoksta elektromagnetiškumo sanitarinę normą, kuri yra nustatyta National Health Department (Nacionalinio sveikatos departamento): EMR negali viršyti 10uw/cm2 pirmojo lygmens ploto, mobilių telefonų skleidžiama EMR gali sukelti nuovargį, galvos skausmą ir t.t. Kompiuterių skleidžiama EMR gali sutrikdyti teigiamų ir neigiamų jonų balansą tarp kompiuterio ir operatoriaus. Ilgai dirbantys prie kompiuterio žmonės gali pradėti skūstis galvos skausmu, nuovargiu, nemiga, atminties sutrikimais. Kompiuterių skleidžiama EMR veikia žmogaus centrinę nervų sistemą.

Tyrinėjimai JAV rodo, jog elektrobangų krosnelių skleidžiama EMR gali sukelti šeimos konfliktus (daugelį šeimos pykčių vyksta virtuvėje). Mokslininkai nustatė, jog veikiančios (įjungtos) mikrobangų krosnelės skleidžiamos elektromagnetinės bangos gali siekti iki 7,5 m. Šios bangos veikia žmogaus smegenis, toks žmogus linkęs į depresiją, agresiją.

* SEM Card gali apsaugoti žmogaus kūną nuo fizinių EMR pažeidimų.
* Ši kortelė stimuliuoja kūno ląsteles, prižiūri jų energijos kiekį, kad galėtų pasipriešinti EMR poveikiui.
* Šios kortelės yra sudarytos iš įvairių elektromagnetines bangas sugeriančių medžiagų ir kitų specialių medžiagų. Šios kortelės efektyviai gali sugerti 93,7 % elektromagnetinės spinduliuotės ir sumažinti iki 99 % kenksmingos elektromagnetinės spinduliuotės skleidžiamos iš mūsų personalinių kompiuterių, biuro programinės įrangos ir namų apyvokos elektroninės technikos.
* Šis produktas gali efektyviai apsaugoti tuos darbuotojus, kurie tiesiogiai dirba su elektromagnetine spinduliuote: telekomunikacijų, lėktuvų, traukinių, medicinos specialistus, taip pat ir besilaukiančias moteris.

Rekomenduojama kortelę nešiotis kišenėje ar pakabinti prie savo kompiuterio, mobilaus telefono. Turėkite kortelę su savimi, galite kabinti ant krūtinės, nešlapinkite ir nepanardinkite kortelės į vandenį. Kortelės galiojimo laikas yra 6 m.


        Site Meter  

Google Donatas.biz WINALITE 2008 - 2014

VISOS TEISE IR KITOKIA TEISINE INFORMACIJA BEI TALPINAMO TURINIO TEKSTO 2008 -2014